Zpět na kalendář

PP Sokola Jinonice

17. 11. 2018 Praha

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Junior formace

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (17) zobrazit

Žáci (17)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
Junioři (6) zobrazit

Junioři (6)

zavřít
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • Stars TŠ Twist Říčany
  • Jungles TŠ Twist Říčany
  • .Babies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • Flames TASK Silueta Praha
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Minnies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (11) zobrazit

Malé formace děti (11)

zavřít
  • Daisy. TASK Silueta Praha
  • Mláďata Club RNR Marko
  • Sparkles TASK Silueta Praha
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Minions in action RRC Športujsnami
  • SPEED RRC Športujsnami
  • Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • Diamonds TASK Silueta Praha
  • Cookies Club RNR Marko
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Dance power TASK Silueta Praha
  • ReBelky ReBels Team Trutnov
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Gentles SK Náchod
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • Angels TASK Silueta Praha
  • Shadows TASK Silueta Praha
  • Sigma RnR Alpha
  • Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • Delicious TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • Twister TŠ Twist Říčany
  • Amadeus RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie