Zpět na kalendář

Velká cena Sokola

03. 11. 2018 Černošice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři

Titulární

Boogie woogie

Soutěžící

Děti (8) zobrazit

Děti (8)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 3. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 4. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 5. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 6. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 7. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 8. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
Žáci (18) zobrazit

Žáci (18)

zavřít
  • 1. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 4. Bartkowiak Błażej - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 6. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 7. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 8. Siusta Tytus - Tokar Kaja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 10. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 11. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 12. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 13. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 14. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 15. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 16. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 17. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 18. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
Junioři (8) zobrazit

Junioři (8)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 5. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 7. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 8. Dvořák Daniel - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
Boogie woogie (3) zobrazit

Boogie woogie (3)

zavřít
  • 1. Luščan Samuel - Koutenská Renáta Charlie Dance Group
  • 2. Cheranov Maksym - Kushnerevych Hanna TASK Silueta Praha
  • 3. Novokhatko Taras - Bondarieva Lyudmila Hot Boogie Club
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • 1. Freedom SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. Stars TŠ Twist Říčany
  • 4. .Babies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 3. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Dance power TASK Silueta Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 5. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 7. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 3. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 4. Shadows TASK Silueta Praha
  • 5. Sigma RnR Alpha
  • 6. Delicious TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie