Zpět na kalendář

Mistrovství Slovenska

20. 10. 2018 Dunajská Streda

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže, Nepotvrzeno
Medzinárodná súťaž v akrobatickom rokenrole + KATEGORIE DUO GIRLS: Slovensko, Česká republika, Polsko, Rakousko, Maďarsko.

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
B
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (22) zobrazit

Děti (22)

zavřít
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Doskočil Ondrej - Sabóová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • Jurík Lukáš - Jančíková Tereza ŠK Crazyrock Detva
  • Gejzak Maciej - Muzyk Maja Empire RnR Dance School IRELAND
  • Turek Filip - Baksalary Anastazja Empire RnR Dance School IRELAND
  • Pepkowski Kamil - Bala Gabriela Empire RnR Dance School IRELAND
  • Molnár Ádám Péter - Sántha Vanessza Evelin Kozmosz
  • Vincze Viktor - Szocs Alexandra 4 Muskétás SE
  • Tóth Dávid - Molnr Zsófia 4 Muskétás SE
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • Amberboy-Kiss András - Jahn Emma Galaxy RRC
  • Ákos Nagy - Emese Nagy Aquila Dance SE
  • Péter Fehérváry - Gubányi Csatlós Bella Aquila Dance SE
  • Peto Róbert - Keresztes Csenge Black Bunny RRC
  • Németh Hunor Dénes - Varga Ramóna Linda Black Bunny RRC
Žáci (30) zobrazit

Žáci (30)

zavřít
  • Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
  • Gejzak Szymon - Woloszyn Kinga Empire RnR Dance School IRELAND
  • Muzyk Mikolaj - Halabis Wiktoria Empire RnR Dance School IRELAND
  • Raczkiewicz Bartolomiej - Loska Emilia Empire RnR Dance School IRELAND
  • Csányi Gergo - Pipicz Nikolett Kozmosz
  • Schaffer Márk - Balogh Réka KID Rock ´n´ Roll SE
  • Bartha Balázs - Keszeg Petra 4 Muskétás SE
  • Radics Bálint - Schaffler Zsuzsanna 4 Muskétás SE
  • Papp Dávid - Kittlinger Hanna 4 Muskétás SE
  • Lošonský Dominik - Patková Nina RRC Športujsnami
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • Czetl Artúr Fülöp - Tapasztó Hanna Galaxy RRC
  • Asbóth Barnabás - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Ákos Bordán - Nikolett Furedi Aquila Dance SE
  • László Feherváry - Ramóna Nagy Aquila Dance SE
  • Cser Botond - Kontics Otília Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Péter Ákos - Babai Blanka Black Bunny RRC
  • Zoárd Dénes - Boglárka Helembai Rockin’ Board TSE
  • Nágy Balázs - Nagy-Végvári Lilien Island Rock Csepel TSE
  • Barthos Bence - Ambruzs Kinga Island Rock Csepel TSE
  • Prech Balázs Zsolt - Fojt Anna Erzsébet Dancing Feet SE
Junioři (17) zobrazit

Junioři (17)

zavřít
  • Darvas Bendegúz - Hornok Csilla Kozmosz
  • Fodor Zsigmond - Kleizer Anna HUNGARockY
  • Neuherz Richárd - Zalaváry Enikő HUNGARockY
  • Juhász Olivér - Németh Zorka Dorka HUNGARockY
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • Asbóth Adrián - Szeid Petra Galaxy RRC
  • Dombóvári Bálint - Takács Réka Galaxy RRC
  • Gubián Ádám - Karvalics Rebeka Galaxy RRC
  • Szendefy Erik - Éled Odett Aquila Dance SE
  • Csanki Gábor - Poncz Zsófia RÓK And Roll SE
  • Szabó Norbert - Domotor Viktoria Rockin’ Board TSE
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • Kirchkeszner Maté - Bartl Zsófia KID Rock ´n´ Roll SE
  • Suhs Bastian - Raulic Hannah Rock Explosion Wien
  • Karger Alexander - Raulic Filomena Rock Explosion Wien
  • Lalík Miroslav - Chlapcová Adéla VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Tibold Márton - Fuchs Alexandra Black Bunny RRC
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Sevinger Dávik - Gonczol Regina KID Rock ´n´ Roll SE
  • Menšík Tomáš - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • Holló Zsolt - Váradi Kitti RÓK And Roll SE
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • SPEED RRC Športujsnami
  • Minions in action RRC Športujsnami
  • Swift 4 Muskétás SE
  • HUNGARio HUNGARockY
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Puszedlik Galaxy RRC
  • Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
  • Happy Faces Aquila Dance SE
  • Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Crystals Black Bunny RRC
Malé formace junior (12) zobrazit

Malé formace junior (12)

zavřít
  • Ghostbusters KID Rock ´n´ Roll SE
  • TRX 4 Muskétás SE
  • Hashtag 4 Muskétás SE
  • Blazing Girls HUNGARockY
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • ROSSZCSONTOK Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Brilliance Black Bunny RRC
  • Berries Musztáng
  • Dancing Queens Dancing Feet SE
Malé formace senior (14) zobrazit

Malé formace senior (14)

zavřít
  • Csinizsaruk KID Rock ´n´ Roll SE
  • Rockin Angels Rockin Devills Tulln
  • Girls like That RRC Kreuzenstein Wien
  • Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • AllStrars 4 Muskétás SE
  • PioneeRock Aquila Dance SE
  • Delicious TASK Silueta Praha
  • Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Lets do it Musztáng
  • DIVERSITY Musztáng
  • Goldheroes Tornádó Hungary Sport kft
  • Clovers Dancing Feet SE
  • Csillagos5os Galaxy RRC


zobrazit všechny galerie