Zpět na kalendář

Mistrovství Slovenska

20. 10. 2018 Dunajská Streda

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže, Nepotvrzeno
Medzinárodná súťaž v akrobatickom rokenrole + KATEGORIE DUO GIRLS: Slovensko, Česká republika, Polsko, Rakousko, Maďarsko.

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
B
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (19) zobrazit

Děti (19)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 2. Vincze Viktor - Szocs Alexandra 4 Muskétás SE
  • 3. Tóth Dávid - Molnr Zsófia 4 Muskétás SE
  • 4. Molnár Ádám Péter - Sántha Vanessza Evelin Kozmosz
  • 5. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 6. Peto Róbert - Keresztes Csenge Black Bunny RRC
  • 7. Németh Hunor Dénes - Varga Ramóna Linda Black Bunny RRC
  • 8. Jurík Lukáš - Jančíková Tereza ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 10. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 11. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 12. Amberboy-Kiss András - Jahn Emma Galaxy RRC
  • 13. Gejzak Maciej - Muzyk Maja Empire RnR Dance School IRELAND
  • 14. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 15. Turek Filip - Baksalary Anastazja Empire RnR Dance School IRELAND
  • 16. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 17. Pepkowski Kamil - Bala Gabriela Empire RnR Dance School IRELAND
  • 18. Péter Fehérváry - Gubányi Csatlós Bella Aquila Dance SE
  • 19. Ákos Nagy - Emese Nagy Aquila Dance SE
Žáci (27) zobrazit

Žáci (27)

zavřít
  • 1. Zoárd Dénes - Boglárka Helembai Rockin’ Board TSE
  • 2. Asbóth Barnabás - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 3. Czetl Artúr Fülöp - Tapasztó Hanna Galaxy RRC
  • 4. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 5. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 6. Radics Bálint - Schaffler Zsuzsanna 4 Muskétás SE
  • 7. Bartha Balázs - Keszeg Petra 4 Muskétás SE
  • 8. Barthos Bence - Ambruzs Kinga Island Rock Csepel TSE
  • 9. Nágy Balázs - Nagy-Végvári Lilien Island Rock Csepel TSE
  • 10. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 11. Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
  • 12. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 13. Péter Ákos - Babai Blanka Black Bunny RRC
  • 14. Prech Balázs Zsolt - Fojt Anna Erzsébet Dancing Feet SE
  • 15. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 16. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 17. Cser Botond - Kontics Otília Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 18. Gejzak Szymon - Woloszyn Kinga Empire RnR Dance School IRELAND
  • 19. Schaffer Márk - Balogh Réka KID Rock ´n´ Roll SE
  • 20. Csányi Gergo - Pipicz Nikolett Kozmosz
  • 21. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 22. Muzyk Mikolaj - Halabis Wiktoria Empire RnR Dance School IRELAND
  • 23. Raczkiewicz Bartolomiej - Loska Emilia Empire RnR Dance School IRELAND
  • 24. Lošonský Dominik - Patková Nina RRC Športujsnami
  • 25. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 26. László Feherváry - Ramóna Nagy Aquila Dance SE
  • 27. Ákos Bordán - Nikolett Furedi Aquila Dance SE
Junioři (13) zobrazit

Junioři (13)

zavřít
  • 1. Poór Daniel - Bardosi iolett Dynamic Ajka
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Csanki Gábor - Poncz Zsófia RÓK And Roll SE
  • 4. Juhász Olivér - Németh Zorka Dorka HUNGARockY
  • 5. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 6. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 7. Szabó Norbert - Domotor Viktoria Rockin’ Board TSE
  • 8. Fodor Zsigmond - Kleizer Anna HUNGARockY
  • 9. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 10. Darvas Bendegúz - Hornok Csilla Kozmosz
  • 11. Neuherz Richárd - Zalaváry Enikő HUNGARockY
  • 12. Gubián Ádám - Karvalics Rebeka Galaxy RRC
  • 13. Szendefy Erik - Éled Odett Aquila Dance SE
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Lalík Miroslav - Chlapcová Adéla VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 2. Suhs Bastian - Raulic Hannah Rock Explosion Wien
  • 3. Kirchkeszner Maté - Bartl Zsófia KID Rock ´n´ Roll SE
  • 4. Karger Alexander - Raulic Filomena Rock Explosion Wien
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Sevinger Dávik - Gonczol Regina KID Rock ´n´ Roll SE
  • 2. Holló Zsolt - Váradi Kitti RÓK And Roll SE
  • 3. Menšík Tomáš - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • 1. Swift 4 Muskétás SE
  • 2. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 3. HUNGARio HUNGARockY
  • 4. Minions in action RRC Športujsnami
  • 5. Crystals Black Bunny RRC
  • 6. SPEED RRC Športujsnami
  • 7. Happy Faces Aquila Dance SE
  • 8. Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
Malé formace junior (12) zobrazit

Malé formace junior (12)

zavřít
  • 1. Candy Dynamic Ajka
  • 2. TRX 4 Muskétás SE
  • 3. Blazing Girls HUNGARockY
  • 4. Ghostbusters KID Rock ´n´ Roll SE
  • 5. Skittles Elvis Jihlava
  • 6. Berries Musztáng
  • 7. Dancing Queens Dancing Feet SE
  • 8. Brilliance Black Bunny RRC
  • 9. Iris TŠ Twist Říčany
  • 10. Hashtag 4 Muskétás SE
  • 11. ROSSZCSONTOK Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 12. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
Malé formace senior (12) zobrazit

Malé formace senior (12)

zavřít
  • 1. DIVERSITY Musztáng
  • 2. Csinizsaruk KID Rock ´n´ Roll SE
  • 3. Lets do it Musztáng
  • 4. AllStrars 4 Muskétás SE
  • 5. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 6. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 7. Clovers Dancing Feet SE
  • 8. Rockin Angels Rockin Devills Tulln
  • 9. Goldheroes Tornádó Hungary Sport kft
  • 10. Delicious TASK Silueta Praha
  • 11. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 12. PioneeRock Aquila Dance SE


zobrazit všechny galerie