Zpět na kalendář

ME, SP a Letenský Pohár

06. 10. 2018 Praha - Královka

Soutěže typu A
Mistrovství Evropy - Dívčí formace junior Světový pohár - Kategorie Junioři

Kategorie

Nominační

Žáci
Junioři
A

Titulární

Dívčí formace junior

Soutěžící

Žáci (19) zobrazit

Žáci (19)

zavřít
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (7) zobrazit

A (7)

zavřít
  • Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Lembacher Tomáš - Metlická Martina TJ Sokol Kampa Praha
  • Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Minnies TŠ Twist Říčany
  • Fresh TASK Silueta Praha
  • Falcon luckies Sokol Pražský


zobrazit všechny galerie