Zpět na kalendář

MČR, Black Cup

09. 06. 2018 Praha

Soutěže typu A
Pro zjednodušení průběhu celé soutěže žádáme o zasílání vlastních hudeb na e-mail: blackcup.rocknroll@gmail.com

BlackCUP ONLINE

můžete sledovat na YouTube.

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B

Soutěžící

Děti (17) zobrazit

Děti (17)

zavřít
  • 1. Molnár Ádám Péter - Sántha Vanessza Evelin RÓK And Roll SE
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Konecsni Máté - Lakatos Regina Pink Panthers SE
  • 6. Siusta Feliks - Kobylińska Hania SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 8. Barkowiak Wojtek - Gacek Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 10. Zaluski Jakub - Kasinska Helena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Jurík Lukáš - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 12. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 13. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 14. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 15. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 16. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 16. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (32) zobrazit

Žáci (32)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Nágy Balázs - Nagy-Végvári Lilien Island Rock Csepel TSE
  • 3. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 4. Barthos Bence - Ambruzs Kinga Masters SE
  • 5. Homán Gergely - Bihari Flóra Pink Panthers SE
  • 6. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 7. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 10. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 11. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 12. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 13. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 14. Walkowiak Filip - Szylinczuk Lena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 16. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 17. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 18. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 19. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 21. Zarębski Bartosz - Wróblewska Natalia KS Podwawelski
  • 22. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 23. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
  • 24. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 25. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 26. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 27. Szewczyk Jan - Straż Alicja KS Podwawelski
  • 28. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 29. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 30. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 31. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 32. Bartkiewicz Maciej - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
Junioři (12) zobrazit

Junioři (12)

zavřít
  • 1. Polyánki Benedek - Fórián Kata RÓK And Roll SE
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Szoljár Zsombor - Vass Nikolett Rockin’ Board TSE
  • 4. Meskó Patrik - Magyar Luca Island Rock Csepel TSE
  • 5. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 6. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Neuherz Richárd - Zalaváry Enikő HUNGARockY
  • 9. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 10. Darvas Bendegúz - Hornok Csilla RÓK And Roll SE
  • 11. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 12. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 4. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 5. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Menšík Tomáš - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 3. Řezníček Filip - Kordíková Veronika KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
  • 3. Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
  • 4. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 5. Lembacher Tomáš - Metlická Martina TJ Sokol Kampa Praha
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • 1. Stars TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Fresh TASK Silueta Praha
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Moulin Rouge SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 6. Flames TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (14) zobrazit

Malé formace děti (14)

zavřít
  • 1. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 5. HUNGARio HUNGARockY
  • 6. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Mascarpone KS Podwawelski
  • 8. Babies TŠ Twist Říčany
  • 9. Rock Smiley´s RRC Welwel
  • 10. Minions in action RRC Športujsnami
  • 11. Dear future Husband SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 13. Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
  • 14. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • 1. Blazing Girls HUNGARockY
  • 2. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Dance power TASK Silueta Praha
  • 8. New Hope RRC Welwel
  • 9. Beyond RnR Alpha
  • 10. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 11. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (8) zobrazit

Malé formace senior (8)

zavřít
  • 1. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 2. Angels TASK Silueta Praha
  • 3. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 4. Elements Elvis Jihlava
  • 5. Sigma RnR Alpha
  • 6. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 7. Shadows TASK Silueta Praha
  • 8. Confident Girls RRC Welwel


zobrazit všechny galerie