Zpět na kalendář

Dražice CUP

07. 04. 2018 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A
Kategorie DUO Girls - Pohárová

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior

Nominační

Žáci
Junioři
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 5. Jurík Lukáš - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 6. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 8. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 9. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (23) zobrazit

Žáci (23)

zavřít
  • 1. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 4. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 8. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 10. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 11. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 12. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Bartkiewicz Maciej - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 15. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 16. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 17. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 18. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 19. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 21. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 22. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 23. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • 1. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 6. Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 9. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
A (6) zobrazit

A (6)

zavřít
  • 1. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
  • 2. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 3. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 5. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 6. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Fresh TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • 5. Minions in action RRC Športujsnami
  • 6. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 9. Babies TŠ Twist Říčany
  • 10. Mláďata Club RNR Marko
Malé formace junior (9) zobrazit

Malé formace junior (9)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 4. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Cookies Club RNR Marko
  • 6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 8. Tigers RockTeens - Hradec Králové
  • 9. Gentles SK Náchod


zobrazit všechny galerie