Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

28. 04. 2018 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 5. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 6. Jurík Lukáš - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 7. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 8. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 9. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 10. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 11. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
Žáci (27) zobrazit

Žáci (27)

zavřít
  • 1. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 4. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 5. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 6. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 7. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 8. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 9. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 10. Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • 11. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 12. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 13. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 14. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
  • 15. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 16. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 17. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 18. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 19. Szymczykiewicz Grzegorz - Jarosz Pola KS Podwawelski
  • 20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 21. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 22. Lošonský Dominik - Ivanics Leila RRC Športujsnami
  • 23. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 24. Banaś Aleks - Niżyńska Zofia KS Podwawelski
  • 25. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 26. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 27. Tajbr Matyáš - Dufková Michaela KP - Praha
Junioři (12) zobrazit

Junioři (12)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 4. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 5. Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
  • 6. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 7. Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • 8. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 9. Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 10. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 12. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
C (7) zobrazit

C (7)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 3. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Lalík Miroslav - Chlapcová Adéla VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 6. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 7. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • 1. Stars TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. FIRE Girls KS Podwawelski
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Fresh TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. Minnies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (12) zobrazit

Malé formace děti (12)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 3. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 4. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Minions in action RRC Športujsnami
  • 6. Babies TŠ Twist Říčany
  • 7. Rock Smiley´s RRC Welwel
  • 8. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 10. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 12. Mascarpone KS Podwawelski
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 4. Dance power TASK Silueta Praha
  • 5. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
  • 7. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 8. New Hope RRC Welwel
  • 9. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Tigers RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (9) zobrazit

Malé formace senior (9)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 3. CHICAGO SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. CATS TŠ Twist Říčany
  • 5. Friction KS Podwawelski
  • 6. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 7. Shadows TASK Silueta Praha
  • 8. Elements Elvis Jihlava
  • 9. Imagine TASK Silueta Praha
Junior formace (4) zobrazit

Junior formace (4)

zavřít
  • 1. Specjal Edition KS Podwawelski
  • 2. Twister TŠ Twist Říčany
  • 3. Casino Royal KS Podwawelski
  • 4. Amadeus RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie