Zpět na kalendář

Mistrovství ČR

05. 05. 2018 Karlovy Vary - KV Aréna

Soutěže typu A

Kategorie

Titulární

Žáci
Junioři
A

Pohárová

C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Žáci (10) zobrazit

Žáci (10)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 3. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 4. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 5. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 6. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Staněk Tomáš - Kůnová Nikola Club RNR Marko
  • 9. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 10. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junioři (8) zobrazit

Junioři (8)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 5. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 8. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 5. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A (6) zobrazit

A (6)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 3. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
  • 5. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 6. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Fresh TASK Silueta Praha
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Flames TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 3. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 4. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Mláďata Club RNR Marko
  • 7. Babies TŠ Twist Říčany
  • 8. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 9. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 10. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 4. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 5. Cookies Club RNR Marko
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
  • 7. Crazy´s K-rock dance, z.s.
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. Darlings RnR Club Václava Batisty


zobrazit všechny galerie