Zpět na kalendář

Žižkovský Pohár

25. 11. 2017 Praha

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

B

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Kvapilová Rozárie TŠ Twist Říčany
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
Žáci (18) zobrazit

Žáci (18)

zavřít
  • Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • Minnies TŠ Twist Říčany
  • Stars TŠ Twist Říčany
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Sparkles TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • Falcon luckies Sokol Pražský
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Queen TŠ Twist Říčany
  • Mystique TASK Silueta Praha
  • Diamonds TASK Silueta Praha
  • Fresh TASK Silueta Praha
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Twisties TŠ Twist Říčany
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Beyond RnR Alpha
  • ReBelky ReBels Team Trutnov
  • Cookies Club RNR Marko
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Just Dance TASK Silueta Praha
  • Flames TASK Silueta Praha
  • COPS ON TAP / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
Malé formace senior (9) zobrazit

Malé formace senior (9)

zavřít
  • OLD Stars Team Sokol Pražský
  • Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Sigma RnR Alpha
  • The ReBels ReBels Team Trutnov
  • Elements Elvis Jihlava
  • Why Not TASK Silueta Praha
  • Angels TASK Silueta Praha
  • Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • CATS TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie