Zpět na kalendář

Vlaštovka

09. 12. 2017 Praha - Sokol Jinonice

Vlaštovka

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • 1. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 2. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 3. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 4. Batók Lukáš - Kvapilová Rozárie TŠ Twist Říčany
  • 5. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 6. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 8. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 9. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 10. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 11. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (8) zobrazit

Žáci (8)

zavřít
  • 1. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 2. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 3. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 4. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 5. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 6. Lošonský Dominik - Ivanics Leila RRC Športujsnami
  • 7. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 8. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junioři (1) zobrazit

Junioři (1)

zavřít
  • 1. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • 1. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Stars TŠ Twist Říčany
  • 4. Goldies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk (6) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (6)

zavřít
  • 1. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 2. Iris TŠ Twist Říčany
  • 3. Minions in action RRC Športujsnami
  • 4. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 5. Gentles SK Náchod
  • 6. Koťata TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie