Zpět na kalendář

White CUP

04. 11. 2017 Radvanice, okres Trutnov

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B

Soutěžící

Děti (8) zobrazit

Děti (8)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 2. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 3. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 5. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 6. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 7. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • 8. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
Žáci (16) zobrazit

Žáci (16)

zavřít
  • 1. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 2. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 6. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 7. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 8. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 9. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 10. Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • 11. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 12. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 13. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 14. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 15. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 16. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • 1. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 4. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 5. Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
B (1) zobrazit

B (1)

zavřít
  • 1. Szpulecki Bartosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
A (1) zobrazit

A (1)

zavřít
  • 1. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 4. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • 5. Mláďata Club RNR Marko
Malé formace junior (3) zobrazit

Malé formace junior (3)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 3. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 2. Friction KS Podwawelski
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. Darlings RnR Club Karlovy Vary


zobrazit všechny galerie