Zpět na kalendář

White CUP

04. 11. 2017 Radvanice, okres Trutnov

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B

Soutěžící

Děti (7) zobrazit

Děti (7)

zavřít
  • Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • Leshckinskiy Matvey - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Tarnawski Kacper - Bidas Aleksandra KS Podwawelski
  • Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
  • Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
A (1) zobrazit

A (1)

zavřít
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • Mláďata Club RNR Marko
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Starlet Elvis Jihlava
Malé formace junior (3) zobrazit

Malé formace junior (3)

zavřít
  • Beyond RnR Alpha
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Falcon luckies Sokol Pražský
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • Sigma RnR Alpha
  • Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • OLD Stars Team Sokol Pražský
  • Friction KS Podwawelski
  • Elements Elvis Jihlava


zobrazit všechny galerie