Zpět na kalendář

Podzimní pohár Sokola Jinonice

18. 11. 2017 Praha 9 - Letňany BB Arena

Soutěže typu A
POZOR - Změna adresy: Tupolevova 710, Praha 9

Kategorie

Pohárová

Děti
C
B
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Senior formace

Soutěžící

Děti (19) zobrazit

Děti (19)

zavřít
  • 1. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 4. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 5. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 8. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 9. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 10. Walkowiak Filip - Szylinczuk Lena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 12. Zarębski Bartłomiej - Wróblewska Natalia KS Podwawelski
  • 13. Batók Lukáš - Kvapilová Rozárie TŠ Twist Říčany
  • 14. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • 15. Siusta Feliks - Kobylińska Hania SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 17. Zaluski Kuba - Kasinska Helena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 18. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 19. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
Žáci (24) zobrazit

Žáci (24)

zavřít
  • 1. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 2. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 3. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 4. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 5. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Bartkowiak Błażej - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 8. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 9. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 10. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 11. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 12. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 14. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 15. Klementowski Marcel - Wasielewska Anastazja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 17. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 18. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 19. Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • 20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 21. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 22. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 23. Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
  • 24. Lainer Štěpán - Herinková Pavlína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
  • 5. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 6. Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 9. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 10. Morozov Dima - Krakowiak Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 4. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 5. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Szpulecki Bartosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
  • 4. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Stars TŠ Twist Říčany
  • 4. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 5. Freedom SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Queen TŠ Twist Říčany
  • 2. Fresh TASK Silueta Praha
  • 3. Megarock Acro Dance SE
  • 4. Empire Acro Dance SE
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
  • 3. High Five Acro Dance SE
Malé formace děti (9) zobrazit

Malé formace děti (9)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Cookies Club RNR Marko
  • 3. Starlet Elvis Jihlava
  • 4. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 5. Mláďata Club RNR Marko
  • 6. RockTeens RockTeens - Hradec Králové
  • 7. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 8. Babies TŠ Twist Říčany
  • 9. Světlušky TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (12) zobrazit

Malé formace junior (12)

zavřít
  • 1. Fantastic Acro Dance SE
  • 2. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Camp Rock Acro Dance SE
  • 4. Wonder Acro Dance SE
  • 5. Just Dance TASK Silueta Praha
  • 6. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 8. Iris TŠ Twist Říčany
  • 9. Little Mix Acro Dance SE
  • 10. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Beyond RnR Alpha
  • 12. RockGirls Empire RnR Dance School IRELAND
Malé formace senior (10) zobrazit

Malé formace senior (10)

zavřít
  • 1. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 2. Perfect Acro Dance SE
  • 3. CHICAGO SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 6. Mission Acro Dance SE
  • 7. Why Not TASK Silueta Praha
  • 8. Elements Elvis Jihlava
  • 9. Sigma RnR Alpha
  • 10. Friction KS Podwawelski
Junior formace (4) zobrazit

Junior formace (4)

zavřít
  • 1. Czech Machine Elvis Jihlava
  • 2. Specjal Edition KS Podwawelski
  • 3. Twister TŠ Twist Říčany
  • 4. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Senior formace zobrazit

Senior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie