Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

21. 10. 2017 Říčany

Soutěže typu A
17. ročník

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (16) zobrazit

Děti (16)

zavřít
  • 1. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 4. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • 5. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 6. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 7. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 8. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 9. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 10. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 11. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 12. Batók Lukáš - Kvapilová Rozárie TŠ Twist Říčany
  • 13. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 14. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 15. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 16. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (15) zobrazit

Žáci (15)

zavřít
  • 1. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 3. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 4. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 6. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 8. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 9. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 10. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 12. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 13. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 14. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 15. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • 1. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 4. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 5. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 3. Průša Tomáš - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Stars TŠ Twist Říčany
  • 3. Goldies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (9) zobrazit

Malé formace děti (9)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 4. Starlet Elvis Jihlava
  • 5. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • 6. Smiley´s RRC Welwel
  • 7. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 8. Babies TŠ Twist Říčany
  • 9. Mláďata Club RNR Marko
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Flames TASK Silueta Praha
  • 3. Just Dance TASK Silueta Praha
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • 1. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 2. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Why Not TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie