Zpět na kalendář

EUROPEAN CHAMPIONSHIP GFJ, Letenský Pohár

07. 10. 2017 Praha - Královka

Mezinárodní titulární soutěže, Soutěže typu A
Letensky CUP - Juveniles, Juniors, B-Class, Main Class

Timetable:
14:00 - Qualification round
16:30 - Small Final
19:00 - Main Final - Evening programme

Tickets are availeble at the place.

Kategorie

Nominační

Žáci
Junioři
B
A

Titulární

Dívčí formace junior

Soutěžící

Žáci (20) zobrazit

Žáci (20)

zavřít
  • 1. Tsvietkov Oleksandr - Grokhova Kira SC Senat
  • 2. Hurin Denys - Kyrychenko Taisia SC Senat
  • 3. Filipas Serhii - Filipas Sofiia SC Senat
  • 4. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 6. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 7. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 9. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 10. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 11. Juhász Tamás - Dunca Kornélia Rock and Magic SE
  • 12. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 13. Dybka Oliwer - Bizcska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 16. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 17. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 19. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 20. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
Junioři (11) zobrazit

Junioři (11)

zavřít
  • 1. Czanik László - Dobay Dóra RÓK And Roll SE
  • 2. Gorbachev Artem - Selivanova Alina Lider, Saint Petersburg
  • 3. Bogatirev Ivan - Morkovkina Anastasiia TOP Dance - Saint Petersburg
  • 4. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 6. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 10. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 11. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
  • 2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 3. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 5. Queen TŠ Twist Říčany
  • 6. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 8. Mystique TASK Silueta Praha
  • 9. Fresh TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie