Zpět na kalendář

Vlaštovka

27. 05. 2017 Praha - Ládví

Vlaštovka

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
Žáci (13) zobrazit

Žáci (13)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Tajbr Matyáš - Dufková Michaela KP - Praha
Junioři (4) zobrazit

Junioři (4)

zavřít
  • Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
  • Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
Dívčí formace děti (7) zobrazit

Dívčí formace děti (7)

zavřít
  • Ptáčata Club RNR Marko
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Sparkles TASK Silueta Praha
  • Minnies TŠ Twist Říčany
  • Stars TŠ Twist Říčany
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk (3) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (3)

zavřít
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Koťata TŠ Twist Říčany
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha


zobrazit všechny galerie