Zpět na kalendář

Vlaštovka

27. 05. 2017 Praha - Ládví

Vlaštovka

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • 1. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • 2. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 3. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 4. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 5. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 6. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 8. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 9. Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • 10. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 11. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 12. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (13) zobrazit

Žáci (13)

zavřít
  • 1. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 3. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 4. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 5. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 6. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 8. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 11. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 12. Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
  • 13. Tajbr Matyáš - Dufková Michaela KP - Praha
Junioři (3) zobrazit

Junioři (3)

zavřít
  • 1. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 3. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • 1. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
Dívčí formace děti (6) zobrazit

Dívčí formace děti (6)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Stars TŠ Twist Říčany
  • 4. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 5. Ptáčata Club RNR Marko
  • 6. Crazy´s K-rock dance, z.s.
Dívčí formace - smíšený věk (3) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (3)

zavřít
  • 1. Iris TŠ Twist Říčany
  • 2. Koťata TŠ Twist Říčany
  • 3. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha


zobrazit všechny galerie