Zpět na kalendář

Black CUP

10. 06. 2017 Praha

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B
A

Soutěžící

Děti (22) zobrazit

Děti (22)

zavřít
  • Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Hodossy Ádám Kende - Bugárová Zuzana RRC Športujsnami
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • Zarębski Bartłomiej - Wróblewska Natalia KS Podwawelski
  • Bąkowski Grzegorz - Janik Zuzanna KS Podwawelski
  • Łysiak Marek - Jachimczak Patrycja KS Podwawelski
  • Piszczek Julian - Sądel Julia KS Podwawelski
  • Łukasik Bartosz - Palich Julia KS Podwawelski
  • Ivanič Michal - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
Žáci (35) zobrazit

Žáci (35)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
  • Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • Banaś Aleks - Niżyńska Zofia KS Podwawelski
  • Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • Szewczyk Jan - Straż Alicja KS Podwawelski
  • Radkowski Igor - Mróz Julia KS Podwawelski
  • Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • Obara Oliwer - Ciupińska Zofia KS Podwawelski
  • Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • Gyűrű Levente - Mester Alexandra Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Asbóth Barnabás - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Czetl Artúr Fülöp - Tapasztó Hanna Galaxy RRC
  • Szemerits Marcell - Szemerits Mirtil Galaxy RRC
  • Horváth Ervin - Grubits Enikő Galaxy RRC
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
Junioři (15) zobrazit

Junioři (15)

zavřít
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Tarnawski Kacper - Bidas Aleksandra KS Podwawelski
  • Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • Dombóvári Bálint - Takács Réka Galaxy RRC
  • Asbóth Adrián - Szeid Petra Galaxy RRC
  • Juhász Olivér - Németh Zorka Dorka Galaxy RRC
  • Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • Sláma Lukáš - Kuksová Lada Sokol Pražský
C (8) zobrazit

C (8)

zavřít
  • Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
  • Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • Skalický Václav - Petrášková Zuzana TŠ Twist Říčany
  • Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
  • Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
B (7) zobrazit

B (7)

zavřít
  • Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • Kroulík David - Vlčková Dhenisa TŠ Twist Říčany
  • Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
A (6) zobrazit

A (6)

zavřít
  • Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
  • Slabý Petr - Parkavová Tea TJ Sokol Kampa Praha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • Mystique TASK Silueta Praha
  • Falcon luckies Sokol Pražský
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Queen TŠ Twist Říčany
  • Fresh TASK Silueta Praha
  • Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • Angels TASK Silueta Praha
  • Falcon girls Sokol Pražský
  • Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • Ptáčata Club RNR Marko
  • Minions in action RRC Športujsnami
  • Mláďata Club RNR Marko
  • Babies TŠ Twist Říčany
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Minnies TŠ Twist Říčany
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • Beyond RnR Alpha
  • ReBelky ReBels Team Trutnov
  • Twisties TŠ Twist Říčany
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • Surprise Elvis Jihlava
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (11) zobrazit

Malé formace senior (11)

zavřít
  • The ReBels ReBels Team Trutnov
  • OLD Stars Team Sokol Pražský
  • Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Goldies Drak and Roll Trutnov
  • Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Darlings RnR Club Karlovy Vary
  • Sigma RnR Alpha
  • Dry My Soul / Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • HARAMIÁK Galaxy RRC
  • STB Galaxy RRC
  • Cheers TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie