Zpět na kalendář

Black CUP

10. 06. 2017 Praha

Soutěže typu A
Please, send your final musics. Prosíme o zaslání hudby předem: alpharnr@gmail.com Registration / Prezence: Friday / Pátek 19-21, Saturday / Sobota 7:30-9:00 (Kategorie A, Kategorie B, DFJ a DFS do 14:30)

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B
A

Soutěžící

Děti (18) zobrazit

Děti (18)

zavřít
  • 1. Ruzics Nimród - Brulick Kiara Musztáng
  • 2. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 3. Pór-Zselinszky Benedek - Lévai-Kovács Laura Musztáng
  • 4. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 5. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 6. Bąkowski Grzegorz - Janik Zuzanna KS Podwawelski
  • 7. Hruška Matyáš - Šibravová Viktorie RnR Alpha
  • 8. Łukasik Bartosz - Palich Julia KS Podwawelski
  • 9. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 10. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 11. Łysiak Marek - Jachimczak Patrycja KS Podwawelski
  • 12. Zarębski Bartłomiej - Wróblewska Natalia KS Podwawelski
  • 13. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 14. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 15. Piszczek Julian - Sądel Julia KS Podwawelski
  • 16. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 17. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 18. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
Žáci (31) zobrazit

Žáci (31)

zavřít
  • 1. Asbóth Barnabás - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 3. Neuherz Richárd - Lehrreich Hajnalka HUNGARockY
  • 4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Szemerits Marcell - Szemerits Mirtil Galaxy RRC
  • 6. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 7. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 8. Ekler Kristóf - Veres Alíz Musztáng
  • 9. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 10. Balla Zsombor - Helembai Boglárka Musztáng
  • 11. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 12. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 13. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 14. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 15. Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • 16. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 17. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 18. Dienes Bálint - Dienes Kata HUNGARockY
  • 19. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 20. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 21. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 22. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 23. Gyűrű Levente - Mester Alexandra Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 24. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 25. Horváth Ervin - Grubits Enikő Galaxy RRC
  • 26. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 27. Radkowski Igor - Mróz Julia KS Podwawelski
  • 28. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 29. Banaś Aleks - Niżyńska Zofia KS Podwawelski
  • 30. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
  • 31. Szewczyk Jan - Straż Alicja KS Podwawelski
Junioři (15) zobrazit

Junioři (15)

zavřít
  • 1. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 4. Sláma Lukáš - Kuksová Lada Sokol Pražský
  • 5. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 7. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 8. Fodor Zsigmond - Kleizer Anna HUNGARockY
  • 9. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 10. Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • 11. Ölbey Vajk - Bihari Luca Musztáng
  • 12. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 13. Juhász Olivér - Németh Zorka Dorka Galaxy RRC
  • 14. Dombóvári Bálint - Takács Réka Galaxy RRC
  • 15. Tarnawski Kacper - Bidas Aleksandra KS Podwawelski
C (7) zobrazit

C (7)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 3. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 4. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 5. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 7. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B (7) zobrazit

B (7)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 4. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • 5. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • 7. Kroulík David - Vlčková Dhenisa TŠ Twist Říčany
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 2. Slabý Petr - Parkanová Tea TJ Sokol Kampa Praha
  • 3. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • 4. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Fresh TASK Silueta Praha
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 4. Fair Play Musztáng
  • 5. Mystique TASK Silueta Praha
  • 6. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 3. Angels TASK Silueta Praha
  • 4. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Blazing Girls HUNGARockY
  • 3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Ptáčata Club RNR Marko
  • 5. Smiley´s RRC Welwel
  • 6. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 7. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 8. Starlet Elvis Jihlava
  • 9. Mláďata Club RNR Marko
  • 10. Babies TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • 1. Császárock Musztáng
  • 2. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 3. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. Surprise Elvis Jihlava
  • 6. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 7. Flames TASK Silueta Praha
  • 8. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 9. Beyond RnR Alpha
  • 10. New Hope RRC Welwel
Malé formace senior (8) zobrazit

Malé formace senior (8)

zavřít
  • 1. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 2. Dry My Soul / Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 3. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 4. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 5. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Goldies Drak and Roll Trutnov
  • 7. STB Galaxy RRC
  • 8. Sigma RnR Alpha


zobrazit všechny galerie