Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

22. 04. 2017 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Titulární

Boogie woogie

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • 1. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 2. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 3. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 4. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 5. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 6. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 7. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 8. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 9. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 10. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 11. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (19) zobrazit

Žáci (19)

zavřít
  • 1. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 2. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 3. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 6. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 7. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 8. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 9. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 10. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 11. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 12. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 13. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 14. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 15. Hrdlička David - Koprivová Radka RRC Hydrorock
  • 16. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 17. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 19. Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 2. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 5. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 6. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 7. Vodička Marek - Budská Viktorie TŠ Twist Říčany
C (8) zobrazit

C (8)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 3. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 4. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
  • 5. Skalický Václav - Petrášková Zuzana TŠ Twist Říčany
  • 6. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 7. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
  • 8. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
Boogie woogie zobrazit

Boogie woogie

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (7) zobrazit

Dívčí formace děti (7)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 4. Ptáčata Club RNR Marko
  • 5. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 6. Stars TŠ Twist Říčany
  • 7. RockTeens KADET RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Falcon luckies Sokol Pražský
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
  • 3. Angels TASK Silueta Praha
  • 4. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 4. Starlet Elvis Jihlava
  • 5. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Babies TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Surprise Elvis Jihlava
  • 3. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 4. Flames TASK Silueta Praha
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
  • 7. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 2. Dry My Soul / Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 3. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 4. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 5. Goldies Drak and Roll Trutnov
  • 6. Cheers TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Czech Machine Elvis Jihlava
  • 2. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie