Zpět na kalendář

FOX ONE CUP

25. 03. 2017 Bratislava

Soutěže typu A, Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Česko - slovenský pohár.

Kategorie

Pohárová

Děti
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • Ivanič Michal - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
Žáci (10) zobrazit

Žáci (10)

zavřít
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • Sláma Lukáš - Kuksová Lada Sokol Pražský
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Lalík Miroslav - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
  • Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace děti zobrazit

Dívčí formace děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • Diamonds TASK Silueta Praha
  • Fresh TASK Silueta Praha
Malé formace děti (2) zobrazit

Malé formace děti (2)

zavřít
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Minions in action RRC Športujsnami
Malé formace junior zobrazit

Malé formace junior

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • Elements Elvis Jihlava
  • Cheers TASK Silueta Praha
  • Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava


zobrazit všechny galerie