Zpět na kalendář

Dražice Cup

01. 04. 2017 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (16) zobrazit

Děti (16)

zavřít
  • 1. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Świderski Sergiusz - Pawlak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 4. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 5. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 6. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 10. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 11. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 12. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 13. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 14. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 15. Ivanič Michal - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 16. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
Žáci (23) zobrazit

Žáci (23)

zavřít
  • 1. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 3. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 5. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 6. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 7. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 8. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Frotte Titouan - Geoffray Jennyline Move Dance
  • 10. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 11. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 12. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 13. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 14. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 15. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 16. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 17. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 18. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 19. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 20. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 21. Francisty Patrik - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 22. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 23. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Kuksová Lada Sokol Pražský
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 6. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 7. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 8. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 9. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 10. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
C (7) zobrazit

C (7)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 3. Brummer Marcel - Jílková Karolína TŠ Twist Říčany
  • 4. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
  • 5. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 6. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
B (6) zobrazit

B (6)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Lalík Miroslav - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 6. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
  • 3. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 4. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • 5. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Kominiarki SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Angels TASK Silueta Praha
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 4. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Ptáčata Club RNR Marko
  • 4. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 5. Starlet Elvis Jihlava
  • 6. Rock Queens RnR Club Karlovy Vary
  • 7. RockTeens RockTeens - Hradec Králové
Malé formace junior (4) zobrazit

Malé formace junior (4)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Surprise Elvis Jihlava
  • 3. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 4. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové


zobrazit všechny galerie