Zpět na kalendář

MČR Ž,J - Pohár Města Náchoda

06. 05. 2017 Náchod

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Titulární

Žáci
Junioři
C

Nominační

B
A
Dívčí formace junior

Soutěžící

Děti (13) zobrazit

Děti (13)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 3. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 4. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 5. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 6. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 7. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 8. Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • 9. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 10. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 11. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 12. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 13. Hodossy Ádám Kende - Bugárová Zuzana RRC Športujsnami
Žáci (15) zobrazit

Žáci (15)

zavřít
  • 1. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 2. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 6. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 7. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 8. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 9. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 10. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 11. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 12. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 13. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 14. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 15. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Sláma Lukáš - Kuksová Lada Sokol Pražský
  • 4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 5. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 7. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 8. Karas Šimon - Rubinová Magda Sokol Pražský
  • 9. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 3. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 4. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 5. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B (6) zobrazit

B (6)

zavřít
  • 1. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lalík Miroslav - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 5. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • 6. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
A (3) zobrazit

A (3)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 3. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace junior (5) zobrazit

Dívčí formace junior (5)

zavřít
  • 1. Fresh TASK Silueta Praha
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 4. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 5. Flames TASK Silueta Praha
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
  • 7. Surprise Elvis Jihlava
  • 8. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (9) zobrazit

Malé formace senior (9)

zavřít
  • Dry My Soul / Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 1. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 2. CHICAGO SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Friction KS Podwawelski
  • 4. The ReBels ReBels Team Trutnov
  • 5. Black or white RRC Welwel
  • 6. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Goldies Drak and Roll Trutnov
  • 8. Cheers TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie