Zpět na kalendář

Vlaštovka

03. 12. 2016 Praha - Jinonice

Vlaštovka

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (14) zobrazit

Děti (14)

zavřít
  • 1. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 4. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 5. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 6. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 8. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 9. Koša František - Patková Nina RRC Športujsnami
  • 10. Šedivý David - Baťková Tereza KP - Praha
  • 11. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 12. Plecenda Matěj - Nagy Beata TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 13. Ivanič Michal - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 14. Tajbr Matyáš - Dufková Michaela KP - Praha
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • 1. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 3. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 4. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 6. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 8. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 9. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 10. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Lošonský Dominik - Farkas Jázmin RRC Športujsnami
  • 12. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (3) zobrazit

Junioři (3)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 3. Pikl Vojtěch - Kubantová Zuzana TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 2. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 3. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 4. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Daisy TASK Silueta Praha
  • 4. Stars TŠ Twist Říčany
  • 5. Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk (2) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (2)

zavřít
  • 1. Iris TŠ Twist Říčany
  • 2. Goldies TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie