Zpět na kalendář

Žižkovský Pohár

26. 11. 2016 Praha

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A

Soutěžící

Děti (20) zobrazit

Děti (20)

zavřít
  • 1. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 2. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 6. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 7. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 8. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 9. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 10. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 11. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 12. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 13. Siusta Feliks - Kobylińska Hania SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 15. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 16. Ivanič Michal - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 17. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 18. Rakowski Filip - Grześ Agata SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 19. Hůry Dominik - Vilímová Lea TJ Sokol Gym Beam Puklice
  • 20. Sadowski Dawid - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
Žáci (16) zobrazit

Žáci (16)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 4. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 5. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 6. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 7. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 8. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 10. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 13. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 14. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 15. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 16. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 3. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 4. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 6. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 7. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Lalík Miroslav - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • 3. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 4. Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Stars TŠ Twist Říčany
  • 4. Daisy TASK Silueta Praha
  • 5. Mini Kominiarki SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Queen TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 4. Fresh TASK Silueta Praha
  • 5. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Kominiarki SKT Mega Dance Zielona Gora
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 1. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
  • 2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. Iris TŠ Twist Říčany
  • 6. Flames TASK Silueta Praha
  • 7. Sigma RnR Alpha
  • 8. Wings TASK Silueta Praha
  • 9. ReBelky ReBels Team Trutnov
Malé formace senior (7) zobrazit

Malé formace senior (7)

zavřít
  • Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. OLD Stars Team Sokol Pražský
  • 3. Black or white RRC Welwel
  • 4. Cheers TASK Silueta Praha
  • 5. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. The ReBels ReBels Team Trutnov


zobrazit všechny galerie