Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

22. 10. 2016 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (26) zobrazit

Děti (26)

zavřít
  • 1. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 2. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 3. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 4. Siusta Feliks - Kobylińska Hania SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 8. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 9. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 11. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 12. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 13. Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Jędrysiak Igor - Wronkowska Natalia KS Podwawelski
  • 15. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 16. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 17. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 18. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 19. Świderski Sergiusz - Pawlak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 20. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 21. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 22. Dziedzielewicz Filip - Wasielewska Anastazja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 23. Fišer Vojtěch - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • 24. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 25. Eulenfeld Mateusz - Dyjach Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 26. Hůry Dominik - Vilímová Lea TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci (20) zobrazit

Žáci (20)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 4. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 5. Bartkowiak Błażej - Kasperska Weronika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 8. Kurtyka Sebastian - Pierwinska Martyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Klementowski Marcel - Chruściak Laura SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Dybka Oliwer - Bizcska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 13. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 14. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 15. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 16. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 17. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 18. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 19. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 20. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 4. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 5. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 6. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Menšík Tomáš - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
C (6) zobrazit

C (6)

zavřít
  • 1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 3. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Ambrus Lukáš - Maturová Kristýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
  • 6. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Daisy TASK Silueta Praha
  • 3. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 4. Stars TŠ Twist Říčany
  • 5. Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Queen TŠ Twist Říčany
  • 4. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 5. Fresh TASK Silueta Praha
  • 6. Hydrorock Rock Girls RRC Hydrorock
Dívčí formace senior zobrazit

Dívčí formace senior

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 2. Beyond RnR Alpha
  • 3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Ptáčata Club RNR Marko
  • 5. Skittles Elvis Jihlava
  • 6. Tyros RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Starlet Elvis Jihlava
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 4. Sigma RnR Alpha
  • 5. Wings TASK Silueta Praha
  • 6. Flames TASK Silueta Praha
  • 7. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Light it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Black or white RRC Welwel
  • 4. Elements Elvis Jihlava
  • 5. Cheers TASK Silueta Praha
Junior formace (4) zobrazit

Junior formace (4)

zavřít
  • 1. CZECH ONE TŠ Twist Říčany
  • 2. Czech Machine Elvis Jihlava
  • 3. Star Wars SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie