Zpět na kalendář

WORLD CHAMPIONSHIP, Letenský pohár

08. 10. 2016 Praha - Sparta

Mezinárodní titulární soutěže

Kategorie

Nominační

Žáci
Junioři
A
Dívčí formace senior

Titulární

Dívčí formace junior

Soutěžící

Žáci (28) zobrazit

Žáci (28)

zavřít
  • 1. Dmytro Oliinyk - Soshenko Anastasiia SC Senat
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Toma Patrik - Fazekas Noémi Rock and Magic SE
  • 5. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 6. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 7. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Gábor László - Szalai Alexa Masters SE
  • 9. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 10. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 11. Klementowski Marcel - Chruściak Laura SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Marinov Tsvetomir - Zaimova Zornitsa Rocksmile
  • 13. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 14. Kurtyka Sebastian - Pierwinska Martyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Dybka Oliwer - Bizcska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 17. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 18. Libura Jan - Polaszek Małgorzata KS Podwawelski
  • 19. Petkov Nikolay - Hristova Kristina Rocksmile
  • 20. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 21. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 22. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 23. Dvořák Daniel - Březnová Barbora KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 24. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 25. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 26. Konov George - Monova Temenuga Rocksmile
  • 27. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 28. Angelov Aleksander - Hristova Ralitsa Rocksmile
Junioři (20) zobrazit

Junioři (20)

zavřít
  • 1. Czanik László - Dobay Dóra RÓK And Roll SE
  • 2. Maslov Dmitriy - Novak Elizaveta TOP Dance - Saint Petersburg
  • 3. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Warzecha Filip - Batko Aleksandra KS Podwawelski
  • 5. Gyömbér Péter - Tupi Bernadett Rock and Magic SE
  • 6. Sierikov Bohdan - Petrenko Kateryna SC Senat
  • 7. Chubarev Daniil - Garshina Avrora TOP Dance - Saint Petersburg
  • 8. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 9. Jordan Jaka - Šmid Kaja Plesni klub Tržič
  • 10. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 11. Novak Matic - Kozjek Ema Plesni klub Tržič
  • 12. Tibold Márton - Tibold Eszter Black Bunny RRC
  • 13. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 14. Alieinikov Iegor - Tymchenko Anastasiia SC Rapid
  • 15. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 16. Ivanov Aleksandar - Natseva Tsvetina Rocksmile
  • 17. Lehký Marek - Hovorková Adéla KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Genchev Stanislav - Mincheva Maria Katerini
  • 19. Mishev Vladislav - Tsanova Maria Rocksmile
  • 20. Ivanchev Ivan - Konstantinova Elinor Magic
A (6) zobrazit

A (6)

zavřít
  • 1. Horák Vítězslav - Chudomská Sandra Sokol Pražský
  • 2. Berg Steinar - Olstad Anne Ragnhild Norway Dance Federation
  • 3. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 4. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 5. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • 6. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 9. Fresh TASK Silueta Praha
  • 11. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 12. Zorro KS Podwawelski
  • 13. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie