Zpět na kalendář

MČR kat. A, Velká cena Brna

18. 06. 2016 Brno

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C

Nominační

Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

A
Boogie woogie

Soutěžící

Děti (17) zobrazit

Děti (17)

zavřít
  • 1. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 2. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 3. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 4. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 5. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 6. Sasvári Márk - Márta Kíra Magyar TáncSport Szakszövetség
  • 7. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 8. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 9. Jędrysiak Igor - Wronkowska Natalia KS Podwawelski
  • 10. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 11. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 12. Obara Olivier - Ciupińska Zofia KS Podwawelski
  • 13. Radkowski Igor - Mróz Julia KS Podwawelski
  • 14. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 15. Szewczyk Jan - Straż Alicja KS Podwawelski
  • 16. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 17. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
Žáci (17) zobrazit

Žáci (17)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Toma Patrik - Fazekas Noémi Magyar TáncSport Szakszövetség
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
  • 5. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 6. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 7. Tarnawski Kacper - Bidas Aleksandra KS Podwawelski
  • 8. Dienes Bálint - Zabolay Erika Magyar TáncSport Szakszövetség
  • 9. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 10. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 11. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 12. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 14. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 15. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 16. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 17. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
Junioři (8) zobrazit

Junioři (8)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 4. Warzecha Filip - Batko Aleksandra KS Podwawelski
  • 5. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 6. Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • 7. Sevinger Dávid - Gönczöl Regina Magyar TáncSport Szakszövetség
  • 8. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 4. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 5. Messner Julius - Getzner Filippa SU RRC Rockexplosion Döbling
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 5. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 3. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • 4. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • 5. Jirava Jakub - Jezberová Petra TASK Silueta Praha
Boogie woogie (1) zobrazit

Boogie woogie (1)

zavřít
  • 1. Čelikovský Jan - Hovorková Michaela Groovy Cats
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 3. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 4. Queen TŠ Twist Říčany
  • 5. Fresh TASK Silueta Praha
  • 6. Zorro KS Podwawelski
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie