Zpět na kalendář

MČR kat. B, Black CUP

07. 05. 2016 Praha

Soutěže typu A

UPOZORNĚNÍ

Soutěž proběhne na nové adrese: Mírového hnutí 2385/3, 149 00 Praha 4 - Chodov

BlackCUP ONLINE

můžete sledovat na Playo.tv - základní kola, malé finále, velké finále.

Kategorie

Pohárová

Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B

Soutěžící

Děti (7) zobrazit

Děti (7)

zavřít
  • 1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 2. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 4. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 5. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 6. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 7. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 4. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 5. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 6. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 7. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 8. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 9. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 10. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 11. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 12. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
C (8) zobrazit

C (8)

zavřít
  • 1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 4. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
  • 5. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
  • 7. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 8. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B (7) zobrazit

B (7)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 4. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • 6. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Moravec Jan - Rendlová Aneta RnR Alpha
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • 2. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • 4. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Dívčí formace junior (7) zobrazit

Dívčí formace junior (7)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 4. Queen TŠ Twist Říčany
  • 5. Fresh TASK Silueta Praha
  • 6. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 7. Daisy TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Beyond RnR Alpha
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
Malé formace junior (9) zobrazit

Malé formace junior (9)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
  • 4. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 5. Sigma RnR Alpha
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
  • 7. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 8. Wings TASK Silueta Praha
  • 9. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • 1. Goldies Drak and Roll Trutnov
  • 2. Elements Elvis Jihlava
  • 3. Cheers TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie