Zpět na kalendář

MČR Juniorů, Pohár Města Náchoda

30. 04. 2016 Náchod

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
A
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior

Titulární

Žáci
Junioři
C

Nominační

B

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • 1. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 2. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 3. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 4. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 5. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 6. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 7. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 9. Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • 10. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 11. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 12. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 3. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 4. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 5. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 6. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 9. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 10. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
C (8) zobrazit

C (8)

zavřít
  • 1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
  • 4. Ambrus Lukáš - Maturová Kristýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 6. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
  • 7. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 8. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 3. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 5. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • 1. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 4. Queen TŠ Twist Říčany
  • 5. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 6. Daisy TASK Silueta Praha
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Iris TŠ Twist Říčany
  • 6. Flames TASK Silueta Praha
  • 7. Wings TASK Silueta Praha
  • 8. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • Mysterious Elvis Jihlava
  • 1. KOLB Dance senior KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Goldies Drak and Roll Trutnov
  • 3. Cheers TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie