Zpět na kalendář

Dražice CUP

02. 04. 2016 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (21) zobrazit

Děti (21)

zavřít
  • 1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 2. Frotte Titouan - Geoffray Jennyline Move Dance
  • 3. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Jasman-Jocz Igor - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 6. Sobków Maciej - Sobków Oliwia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Walkowiak Filip - Szylinczuk Lena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 9. Świderski Sergiusz - Pawlak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Eulenfeld Mateusz - Janowicz Martyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Jankowski Dominik - Sarniak Orin SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Courtin Tomas - Nowińska Lena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Tomczyk Olek - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Gajdziński Kuba - Stanisławska Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 17. Chalecki Olaf - Olkisz Hanna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 18. Tórz Michał - Kozak Weronika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 19. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 20. Stasiak Kamil - Dyjach Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 21. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
Žáci (25) zobrazit

Žáci (25)

zavřít
  • Dybka Oliwer - Skrobisz Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 4. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 5. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 6. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 8. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 9. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 11. Dybka Oliwer - Bizcska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Bartkowiak Błażej - Kasperska Weronika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 14. Klementowski Marcel - Chruściak Laura SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 16. Kurtyka Sebastian - Pierwinska Martyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 17. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 19. Kübl Jan - Majerová Karolína TASK Silueta Praha
  • 20. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 21. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 22. Skrszyczewski Igor - Skrobisz Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 23. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 24. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
Junioři (6) zobrazit

Junioři (6)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 4. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 6. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (7) zobrazit

C (7)

zavřít
  • 1. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 4. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Ambrus Lukáš - Maturová Kristýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
  • 7. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
B (8) zobrazit

B (8)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Kukliš Jakub - Klimková Karolína ŠK Crazyrock Detva
  • 4. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 8. Brummer Marcel - Jílková Karolína TŠ Twist Říčany
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
  • 3. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Endris Filip - Beránková Veronika RnR Alpha
  • 5. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Dívčí formace junior (9) zobrazit

Dívčí formace junior (9)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Queen TŠ Twist Říčany
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 7. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 9. Mini Girls Zielona Góra SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Angels TASK Silueta Praha
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Beyond RnR Alpha
  • 3. Ptáčata Club RNR Marko
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
  • 5. Elvis Zielona Góra SKT Mega Dance Zielona Gora
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
  • 5. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 6. Surprise Elvis Jihlava
  • 7. Flames TASK Silueta Praha
  • 8. Iris TŠ Twist Říčany
  • 9. Tygřice Club RNR Marko
  • 10. RockTeens miniJUNIOR RockTeens - Hradec Králové


zobrazit všechny galerie