Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

16. 04. 2016 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • 1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 2. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 4. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 5. Haüsler Matyáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
  • 6. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 7. Batók Lukáš - Zálohová Justýna TŠ Twist Říčany
  • 8. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 9. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 10. Hůry Dominik - Vilímová Lea TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci (21) zobrazit

Žáci (21)

zavřít
  • 1. Kovács Kornél - Korpás Petra Tornádó Hungary Sport kft
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 5. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 6. Borský Jakub - Borská Veronika RockDance Pardubice
  • 7. Gábor László - Szalai Alexa Tornádó Hungary Sport kft
  • 8. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 9. Bršel Sebastián - Sujová Janka ŠK Crazyrock Detva
  • 10. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 11. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 12. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 13. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 14. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 15. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 16. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 17. Kübl Jan - Majerová Karolína TASK Silueta Praha
  • 18. Zuskin Silver - Geczová Nela RRC Hydrorock
  • 19. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 20. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 21. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
Junioři (8) zobrazit

Junioři (8)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 2. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Zsolnai Regő - Kaltenecker Luca Tornádó Hungary Sport kft
  • 6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Skalický Václav - Kasalová Klára TŠ Twist Říčany
  • 8. Vodička Marek - Šedivá Anna TŠ Twist Říčany
C (13) zobrazit

C (13)

zavřít
  • 1. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
  • 2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 4. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
  • 5. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Baťha Filip - Vanišová Petra TŠ Twist Říčany
  • 7. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Kelnar Jan - Kantorová Adéla Elvis Jihlava
  • 9. Ambrus Lukáš - Maturová Kristýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
  • 11. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 12. Švejdar Vojtěch - Kuldová Nikola Drak and Roll Trutnov
  • 13. Vašíček Lukáš - Zavřelová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
B (6) zobrazit

B (6)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Michalička Karel - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 5. Řezníček Filip - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
Dívčí formace děti (6) zobrazit

Dívčí formace děti (6)

zavřít
  • 1. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Daisy TASK Silueta Praha
  • 4. Stars TŠ Twist Říčany
  • 5. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 6. RockTeens KADET RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Queen TŠ Twist Říčany
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Twisties TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
  • 2. Rock and Roses Tornádó Hungary Sport kft
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Beyond RnR Alpha
  • 5. Ptáčata Club RNR Marko
  • 6. Světlušky TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (12) zobrazit

Malé formace junior (12)

zavřít
  • 1. Raketak - Masters Tornádó Hungary Sport kft
  • 2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock
  • 4. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Darlings RnR Club Karlovy Vary
  • 7. Sigma RnR Alpha
  • 8. Iris TŠ Twist Říčany
  • 9. Lafranconi VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 10. Wings TASK Silueta Praha
  • 11. Artemis TŠ Twist Říčany
  • 12. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Wait for it Tornádó Hungary Sport kft
  • 2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Escape Tornádó Hungary Sport kft
  • 4. Goldies Drak and Roll Trutnov


zobrazit všechny galerie