Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

24. 10. 2015 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • 1. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 3. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 4. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 6. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
  • 7. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Hlubuček Jakub - Bartůňková Iva TŠ Twist Říčany
  • 9. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
  • 10. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 11. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
Žáci (15) zobrazit

Žáci (15)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 4. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 5. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 6. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 9. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 10. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 11. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 12. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 14. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • 15. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • 1. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 3. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Růžička Martin - Marková Johana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
  • 7. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 9. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 2. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 4. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • 1. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 3. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 5. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Iris TŠ Twist Říčany
  • 5. Stars TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Royal TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior zobrazit

Dívčí formace senior

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 5. Beyond RnR Alpha
  • 6. Berušky TŠ Twist Říčany
  • 7. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Fresh TASK Silueta Praha
  • 2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Darlings RnR Club Karlovy Vary
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Wings TASK Silueta Praha
  • 7. Sigma RnR Alpha
  • 8. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • 1. Cheers TASK Silueta Praha
  • 2. TORZO TŠ Twist Říčany
  • 3. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junior formace (3) zobrazit

Junior formace (3)

zavřít
  • 1. Kolbdancing KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. CZECH ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie