Zpět na kalendář

Podzimní pohár Sokola Jinonice

17. 10. 2015 Praha - Jinonice

Soutěže typu A

Prezence

09:30 - 10:15 všichni
13:00 - 14:00 kategorie, které mají pouze velké finále, tj. B, DFJ, DFS a FJ.

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace
Senior formace

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • 1. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 2. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 3. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 4. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 6. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
  • 7. Pán Jáchym - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 9. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 10. Borl Filip - Hájková Valentina TŠ Twist Říčany
Žáci (13) zobrazit

Žáci (13)

zavřít
  • 1. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 2. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Asbóth Barnabás - Németh Zorka Dorka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 4. Dombóvári Bálint - Borbás Linda Galaxy RRC
  • 5. Bódai Balázs - Hegedűs Hella Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 6. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 7. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 8. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 9. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 10. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Major Barnabás - Burka Gréta Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 12. Gubián Ádám - Németh Janka Blanka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 13. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
C (7) zobrazit

C (7)

zavřít
  • 1. Lakics Zoltán - Poór Melánia Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
  • 3. Kuťka Tomáš - Vizinová Patrícia RRC Hydrorock
  • 4. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 5. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
  • 6. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 3. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Iris TŠ Twist Říčany
  • 5. Stars TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 3. Royal TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
  • 5. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 6. Beyond RnR Alpha
  • 7. Berušky TŠ Twist Říčany
  • 8. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 3. Fresh TASK Silueta Praha
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Wings TASK Silueta Praha
  • 7. Flames TASK Silueta Praha
  • 8. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Cheers TASK Silueta Praha
  • 3. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. TORZO TŠ Twist Říčany
  • 5. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 6. Mysterious Elvis Jihlava
Junior formace (3) zobrazit

Junior formace (3)

zavřít
  • 1. Kolbdancing KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. CZECH ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Inspiration RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Senior formace zobrazit

Senior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie