Zpět na kalendář

Letenský Pohár

10. 10. 2015 Praha - Sparta

Soutěže typu A

Letenský pohár ONLINE

můžete sledovat na Playo.tv - kvalifikace, malé finále, velké finále.

Kategorie

Pohárová

Děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (21) zobrazit

Děti (21)

zavřít
  • 1. Didenko Nazar - Tymofieieva Kira SC Senat
  • 2. Ancsák Attila - Okros Júlia Rock and Magic SE
  • 3. Czetl Artúr Fülöp - Tapasztó Hanna Rock and Magic SE
  • 4. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 5. Pokorný Daniel - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 6. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 9. Libura Jan - Jarosz Pola KS Podwawelski
  • 10. Świec Kacper - Kabara Zofia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Zajac Jakub - Kroh Maja KS Podwawelski
  • 12. Sobków Maciej - Sobków Oliwia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Barkowiak Wojtek - Kobylańska Justyna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Baranowski Mateusz - Pawlak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 15. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 16. Courtin Tomas - Nowińska Lena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 17. Świderski Sergiusz - Pawlak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 18. Siusta Tytus - Gieburowska Pola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 19. Tomczyk Olek - Łazuta Marieta SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 20. Rakowski Filip - Grześ Agata SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 21. Hůry Dominik - Vilímová Lea TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci (16) zobrazit

Žáci (16)

zavřít
  • 1. Dmytro Oliinyk - Soshenko Anastasiia SC Senat
  • 2. Gordin Andrey - Amirova Elina Spartak Moskva
  • 3. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Nemchenko Daniil - Dvoiezhon Mariia SC Rapid
  • 5. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 6. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 7. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 9. Bartkowiak Błażej - Brzeska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 11. Dziegiel Miłosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
  • 12. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 13. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 14. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 15. Skoczylas Kamil - Dumas Penelopa SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
Junioři (12) zobrazit

Junioři (12)

zavřít
  • 1. Bilušič Lovro - Čovran Ema Rock'n'roll Gimnazija
  • 2. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 3. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 4. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 5. Nowak Marek - Nowak Karolina KS Podwawelski
  • 6. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
  • 10. Warzecha Filip - Batko Aleksandra KS Podwawelski
  • 11. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 12. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
B (8) zobrazit

B (8)

zavřít
  • 1. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 2. Kukliš Jakub - Klimková Karolína ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 4. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 5. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 7. Szpulecki Bartosz - Michalska Magdalena KS Podwawelski
  • 8. Macek Jiří - Tovarová Marie TJ Sokol Kampa Praha
A (9) zobrazit

A (9)

zavřít
  • 1. Yudin Ivan - Sbitneva Olga Spartak Moskva
  • 2. Berg Steinar - Olstad Anne Ragnhild Norway Dance Federation
  • 3. Fürst Lukáš - Slámová Alžběta TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 5. Prediger Tomáš - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 6. Jakubec Jiří - Zunová Nikola TASK Silueta Praha
  • 7. Jirava Jakub - Jezberová Petra TASK Silueta Praha
  • 8. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 9. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace junior (10) zobrazit

Dívčí formace junior (10)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Nitty-Gritty Spartak Moskva
  • 3. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 4. Royal TŠ Twist Říčany
  • 5. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 7. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 8. Tutti-Frutti Spartak Moskva
  • 9. Kominiarki SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Mini Girls Zielona Góra SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (9) zobrazit

Malé formace junior (9)

zavřít
  • 1. Fresh TASK Silueta Praha
  • 2. Wings TASK Silueta Praha
  • 3. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Sigma RnR Alpha
  • 7. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 8. Artemis TŠ Twist Říčany
  • 9. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • 1. Cheers TASK Silueta Praha
  • 2. TORZO TŠ Twist Říčany
  • 3. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 4. Mysterious Elvis Jihlava
  • 5. Kappa RnR Alpha


zobrazit všechny galerie