Zpět na kalendář

MČR, Pohár Vysočiny

13. 06. 2015 Jihlava

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Pohár Vysočiny ONLINE

můžete sledovat na Playo.tv - základní kola, velké finále.

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Titulární

Žáci
A

Nominační

Junioři
B

Soutěžící

Děti (11) zobrazit

Děti (11)

zavřít
  • 1. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 4. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 5. Zuskin Silver - Rigler Lisa Rock Power Pama
  • 6. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 10. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 11. Hůry Dominik - Vilímová Lea TJ Sokol Gym Beam Puklice
Žáci (16) zobrazit

Žáci (16)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 4. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 6. Brecher Filip - Kuksová Lada KP - Praha
  • 7. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 8. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 9. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 10. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 13. Hofman Jakub - Hürst Valerie Sokol Pražský
  • 14. Häusler Kryštof - Sochrová Natálie Sokol Pražský
  • 15. Vrabec Jakub - Lédlová Zuzana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 16. Duba Vojtěch - Dubová Vendula Elvis Jihlava
Junioři (12) zobrazit

Junioři (12)

zavřít
  • 1. Michalička Karel - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 3. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 5. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 9. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
  • 12. Pikl Vojtěch - Kubantová Zuzana TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Fatr Jan - Křišťálová Klára Elvis Jihlava
  • 2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Luščan Samuel - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
  • 4. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
B (7) zobrazit

B (7)

zavřít
  • 1. Kukliš Jakub - Klimková Karolína ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Kopecký Marek - Meisselová Nicola KP - Praha
  • 4. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 5. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 6. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Haupt Jan - Metlická Martina Sokol Pražský
  • 2. Prediger Tomáš - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 3. Jakubec Jiří - Zunová Nikola TASK Silueta Praha
  • 4. Jirava Jakub - Jezberová Petra TASK Silueta Praha
  • 5. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 2. Falcon kids Sokol Pražský
  • 3. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 4. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 5. Skittles Elvis Jihlava
  • 6. Cherries TASK Silueta Praha
  • 7. Ptáčata Club RNR Marko
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Sweeties TASK Silueta Praha
  • 3. Wings TASK Silueta Praha
  • 4. Jackons RRC Hydrorock
  • 5. KOLB Dance girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Sunrise RnR Club Karlovy Vary
  • 7. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Cheers TASK Silueta Praha
  • 2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 4. Mysterious Elvis Jihlava
  • 5. Flash RnR Club Karlovy Vary
  • 6. Tygřice Club RNR Marko


zobrazit všechny galerie