Zpět na kalendář

MČR, Black Cup

23. 05. 2015 Praha

Mezinárodní titulární soutěže, Soutěže typu A

BlackCUP ONLINE

můžete sledovat na Playo.tv - základní kola, malé finále, velké finále.


Kategorie

Pohárová

Děti
C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • 1. Papp Dávid - Gondos Lili Anna Musztáng
  • 2. Kübl Jan - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 3. Barthos Bence - Pócsi Hanna Musztáng
  • 4. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 6. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
  • 9. Hlubuček Jakub - Frintová Anna TŠ Twist Říčany
  • 10. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
  • 11. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
  • 12. Ivanič Michal - Hluštíková Lucia RRC Hydrorock
Žáci (19) zobrazit

Žáci (19)

zavřít
  • 1. Kovács Kornél - Korpás Petra Tornádó Hungary Sport kft
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Asbóth Barnabás - Németh Zorka Dorka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 5. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 6. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 7. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Major Barnabás - Burka Gréta Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 9. Bódai Balázs - Hegedűs Hella Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 10. Gubián Ádám - Németh Janka Blanka Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 11. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 12. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 13. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 14. Holoubek Daniel - Rulcová Michaela TŠ Twist Říčany
  • 15. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 16. Chyba Marek - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
  • 17. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Leysek Filip - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 19. Berger Gino - Liebmann Nelle RRC Welwel
Junioři (13) zobrazit

Junioři (13)

zavřít
  • 1. Baumgartner Dániel - Magyar Rebeka HUNGARockY
  • 2. Růžička Martin - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 4. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
  • 5. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 11. Baťha Filip - Parysová Tereza TŠ Twist Říčany
  • 12. Lehký Marek - Vandrovcová Petra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Hlaváček David - Hovorková Adéla TJ Sokol Kampa Praha
C (6) zobrazit

C (6)

zavřít
  • 1. Lakics Zoltán - Poór Melánia Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 3. Brummer Marcel - Jílková Karolína TŠ Twist Říčany
  • 4. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
  • 5. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
  • 6. Musil Jaroslav - Musilová Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
B (8) zobrazit

B (8)

zavřít
  • 1. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 2. Málek David - Šedivá Kateřina RnR Club Sokol Náchod
  • 3. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 4. Kopecký Marek - Meisselová Nicola KP - Praha
  • 5. Bozděch Michal - Seménková Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 6. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • 7. Macek Jiří - Tovarová Marie TJ Sokol Kampa Praha
  • 8. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
  • 2. Prediger Tomáš - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 3. Jakubec Jiří - Zunová Nikola TASK Silueta Praha
  • 4. Haupt Jan - Metlická Martina Sokol Pražský
  • 5. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace junior (7) zobrazit

Dívčí formace junior (7)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Royal TŠ Twist Říčany
  • 4. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. KOLB Dance junior KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Twisties TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Tequilas TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Prüntyökék Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
  • 5. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 6. Babies TŠ Twist Říčany
  • 7. Beyond RnR Alpha
  • 8. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (9) zobrazit

Malé formace junior (9)

zavřít
  • 1. Groovy Girls Musztáng
  • 2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Sweeties TASK Silueta Praha
  • 4. Wings TASK Silueta Praha
  • 5. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 6. Sigma RnR Alpha
  • 7. Flames TASK Silueta Praha
  • 8. Sunrise RnR Club Karlovy Vary
  • 9. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (8) zobrazit

Malé formace senior (8)

zavřít
  • 1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Wait for it Tornádó Hungary Sport kft
  • 4. Cheers TASK Silueta Praha
  • 5. Limitless Tornádó Hungary Sport kft
  • 6. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 7. Kappa RnR Alpha
  • 8. Dragoness Drak and Roll Trutnov


zobrazit všechny galerie