Zpět na kalendář

MČR, Pohár města Náchoda

09. 05. 2015 Náchod - Beránek

Kategorie

Pohárová

Děti
A
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
B
Dívčí formace junior

Titulární

Junioři
C

Soutěžící

Děti (14) zobrazit

Děti (14)

zavřít
  • 1. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Kübl Jan - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 3. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 4. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 5. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 6. Polczynski Jakub - Nowak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. Świec Kacper - Kabara Zofia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Sobków Maciej - Sobków Oliwia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Klementowski Marcel - Chruściak Laura SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Skrzyczewski Igor - Łuczak Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 12. Batko Bartłomiej - Szpakiewicz Alicja KS Podwawelski
  • 13. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
  • 14. Teslík Filip - Škultétyová Lujza RRC Hydrorock
Žáci (19) zobrazit

Žáci (19)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 3. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 6. Dąbrowski Jan - Romek Kinga KS Podwawelski
  • 7. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 8. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 9. Keshishyan Arman - Cichoń Laura KS Podwawelski
  • 10. Dziegiel Miłosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
  • 11. Pokorný Daniel - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 12. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 13. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 14. Chyba Marek - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
  • 15. Holoubek Daniel - Rulcová Michaela TŠ Twist Říčany
  • 16. Plebański Franciszek - Supel Gabriela KS Podwawelski
  • 17. Hofman Jakub - Hürst Valerie Sokol Pražský
  • 18. Leysek Filip - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 19. Kecskes Samko - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
Junioři (15) zobrazit

Junioři (15)

zavřít
  • 1. Michalička Karel - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Růžička Martin - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 4. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 6. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
  • 7. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 8. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Baťha Filip - Parysová Tereza TŠ Twist Říčany
  • 12. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 14. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 15. Lehký Marek - Vandrovcová Petra KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • 1. Menšík Tomáš - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 2. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
  • 3. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • 1. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 2. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 3. Vasilčák Tomáš - Frlajsová Rea RRC Hydrorock
  • 4. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
  • 5. Málek David - Šedivá Kateřina RnR Club Sokol Náchod
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Jakubec Jiří - Zunová Nikola TASK Silueta Praha
  • 2. Haupt Jan - Metlická Martina Sokol Pražský
  • 3. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Prediger Tomáš - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 5. Kejklíček David - Jirounková Kristýna RnR Alpha
Dívčí formace junior (5) zobrazit

Dívčí formace junior (5)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Royal TŠ Twist Říčany
  • 4. Zorro KS Podwawelski
  • 5. KOLB Dance junior KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Sweeties TASK Silueta Praha
  • 2. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Twisties TŠ Twist Říčany
  • 4. Sigma RnR Alpha
  • 5. Wings TASK Silueta Praha
  • 6. Jackons RRC Hydrorock
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • 1. Cheers TASK Silueta Praha
  • 2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Mysterious Elvis Jihlava
  • 4. Kappa RnR Alpha
  • 5. Dragoness Drak and Roll Trutnov


zobrazit všechny galerie