Zpět na kalendář

MČR, Jarní cena TŠ Twist

11. 04. 2015 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

Boogie woogie

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • 1. Kübl Jan - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 2. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 4. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 5. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 6. Hlubuček Jakub - Frintová Anna TŠ Twist Říčany
  • 7. Křivonoska Marek - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 10. Krnáč Tomáš - Debňárová Livia ŠK Crazyrock Detva
  • 11. Borl Filip - Račková Nikita TŠ Twist Říčany
  • 12. Kadlec Ondřej - Fuksová Justýna Elvis Jihlava
Žáci (15) zobrazit

Žáci (15)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 5. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 6. Brecher Filip - Kuksová Lada KP - Praha
  • 7. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 8. Schlögl Jan - Balíková Barbora TASK Silueta Praha
  • 9. Pokorný Daniel - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 10. Dvořák Daniel - Přibylová Bára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Holoubek Daniel - Rulcová Michaela TŠ Twist Říčany
  • 12. Průša Michal - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Račko Petr - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
  • 14. Stehlík Andrej - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 15. Gawlas Richard - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
Junioři (16) zobrazit

Junioři (16)

zavřít
  • 1. Michalička Karel - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Růžička Martin - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
  • 4. Laufka Roman - Kordíková Veronika TASK Silueta Praha
  • 5. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 6. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 8. Brychta Jakub - Tomsová Andrea KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 13. Baťha Filip - Parysová Tereza TŠ Twist Říčany
  • 14. Skalický Václav - Budovcová Nikola TŠ Twist Říčany
  • 15. Lehký Marek - Vandrovcová Petra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 16. Pikl Vojtěch - Kubantová Zuzana TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • 1. Macík Marcel - Ivaničová Lucia RRC Hydrorock
  • 2. Brummer Marcel - Jílková Karolína TŠ Twist Říčany
  • 3. Králíček Martin - Kasalová Petra TŠ Twist Říčany
  • 4. Uhlík Štěpán - Kopečná Veronika TŠ Twist Říčany
  • 5. Harasym Petr - Ondroušková Michaela TŠ Twist Říčany
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • 1. Málek David - Šedivá Kateřina RnR Club Sokol Náchod
  • 2. Lalík Miroslav - Fabová Nicolette ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 4. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 5. Rumian Lukáš - Burešová Sára TŠ Twist Říčany
Boogie woogie zobrazit

Boogie woogie

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 2. Queen TŠ Twist Říčany
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Babies TŠ Twist Říčany
  • 5. Hvězdičky TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. Royal TŠ Twist Říčany
  • 5. KOLB Dance junior KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Twisties TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Tequilas TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 2. Falcon kids Sokol Pražský
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Beyond RnR Alpha
  • 5. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Cherries TASK Silueta Praha
  • 7. Berušky TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Sweeties TASK Silueta Praha
  • 3. Wings TASK Silueta Praha
  • 4. Sigma RnR Alpha
  • 5. Darlings RnR Club Karlovy Vary
  • 6. Artemis TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • 1. Cheers TASK Silueta Praha
  • 2. Hotch-Potch Just Now KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Mysterious Elvis Jihlava
  • 4. Kappa RnR Alpha
  • 5. Dragoness Drak and Roll Trutnov


zobrazit všechny galerie