Zpět na kalendář

Dražice CUP

28. 03. 2015 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
Malé formace děti
Malé formace junior

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Soutěžící

Děti (14) zobrazit

Děti (14)

zavřít
  • 1. Kübl Jan - Hojdová Lenka TASK Silueta Praha
  • 2. Kolb Maxim - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Gwiazda Mateusz - Babiarz Zuzanna KS Podwawelski
  • 4. Hrdlička David - Pohlmüllerová Dianka RRC Hydrorock
  • 5. Vodňanský Jáchym - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 6. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 7. Świec Kacper - Kabara Zofia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Klementowski Marcel - Chruściak Laura SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 10. Hlubuček Jakub - Frintová Anna TŠ Twist Říčany
  • 11. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 12. Sobków Maciej - Sobków Oliwia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Mucska Oliver - Polakovičová Michaela RRC Hydrorock
  • 14. Zuskin Silver - Rigler Lisa Rock Power Pama
Žáci (20) zobrazit

Žáci (20)

zavřít
  • 1. Král Miroslav - Nürnberger Daliah KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Lédl Martin - Vrabcová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Zadák Richard - Smoleňáková Iveta Sokol Pražský
  • 4. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Węgrowski Ilian - Grądzka Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Vizina Kristián - Mestická Tánička RRC Hydrorock
  • 7. Borský Jakub - Borská Veronika RnR Club Sokol Náchod
  • 8. Góreńczyk Jan - Stasiak Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Schlögl Jan - Balíková Barbora TASK Silueta Praha
  • 10. Bartkowiak Błażej - Kasperska Weronika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Pokorný Daniel - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 12. Špejtek Marek - Musilová Eliška Elvis Jihlava
  • 13. Łaboński Jakub - Brzeska Iga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 14. Karas Šimon - Alexeeva Anastasia Sokol Pražský
  • 15. Skoczylas Kamil - Dumas Penelopa SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 16. Chyba Marek - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
  • 17. Šťastný Jakub - Maturová Kristýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 18. Hofman Jakub - Hürst Valerie Sokol Pražský
  • 19. Dybka Oliwer - Skrobisz Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 20. Kecskes Samko - Pokorná Lea Anna RRC Hydrorock
Junioři (15) zobrazit

Junioři (15)

zavřít
  • 1. Růžička Martin - Pacourková Nelly KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Michalička Karel - Mašková Sandra KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Nowak Marek - Nowak Karolina KS Podwawelski
  • 4. Valenta Dušan - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • 5. Průša Tomáš - Schreková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Hojda Milan - Karbanová Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Bašta Václav - Machová Nela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Ráža Daniel - Grigoryan Elen Sokol Pražský
  • 9. Šubrt Jiří - Šubrtová Marie KP - Praha
  • 10. Hála Adam - Krejčová Daniela KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Švihlík Jakub - Janotová Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Zapletal Ondřej - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 13. Skalický Václav - Budovcová Nikola TŠ Twist Říčany
  • 14. Pikl Vojtěch - Kubantová Zuzana TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 15. Sláma Lukáš - Fořtová Anna Sokol Pražský
B (6) zobrazit

B (6)

zavřít
  • 1. Vasilčák Tomáš - Frlajsová Rea RRC Hydrorock
  • 2. Kroulík David - Hronská Michaela TŠ Twist Říčany
  • 3. Růžička David - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Pikálek Martin - Lukešová Tereza TASK Silueta Praha
  • 5. Bozděch Michal - Seménková Veronika TJ Sokol Brno - Královo Pole
  • 6. Málek David - Šedivá Kateřina RnR Club Sokol Náchod
A (3) zobrazit

A (3)

zavřít
  • 1. Kočiš Filip - Hrušková Andrea RRC Hydrorock
  • 2. Haupt Jan - Metlická Martina Sokol Pražský
  • 3. Michalička Josef - Hlaváčková Radka KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace junior (8) zobrazit

Dívčí formace junior (8)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 5. Royal TŠ Twist Říčany
  • 6. C - Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 7. KOLB Dance junior KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Twisties TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
  • 3. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Tequilas TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Babies TŠ Twist Říčany
  • 4. Ladybugs TASK Silueta Praha
  • 5. Children RRC Hydrorock
  • 6. Beyond RnR Alpha
  • 7. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Hotch-Potch Family KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Sweeties TASK Silueta Praha
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. Wings TASK Silueta Praha
  • 5. Darlings RnR Club Karlovy Vary
  • 6. RRC Hydrorock Bratislava RRC Hydrorock


zobrazit všechny galerie