20. 05. 2017 RUS - Moskva

Nové články

všechny články
MISTROVSTVÍ EVROPY KATEGORIE A - MOSKVA

V sobotu 20. května se v Moskvě konalo Mistrovství Evropy nejvyšší kategorie A v akrobatickém rock and rollu. Soutěže se zúčastnilo 27 nejlepších párů z 11 zemí Evropy.Do čtvrtfinále postoupily z české reprezentace dva páry. Marek Divoký s Lenkou Richtrovou obsadili 14. místo.A na 21. místě skončil Josef Michalička s Radkou Hlaváčkovou. 25. místo…

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FORMACÍ 2017– PRAHA

13. května 2017 proběhla v Praze další z titulárních soutěží Mistrovství České republiky a Mistrovství Prahy formací. Za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a dalších partnerů se podařilo pro všechny soutěžící uspořádat pěknou soutěž a každá formace měla o co bojovat. Na programu byla pohárová soutěž ve 4 kategoriích : dívčí formace děti, malé…

zobrazit všechny galerie

Akrobatický rock and roll

Vítej na stránkách Českého svazu akrobatického rokenrolu. Věříme, že si zde najdeš zajímavosti a třeba se potkáme na některé z nadcházejících soutěž v akrobatickém rokenrolu, nebo v některém ze sportovních oddílů, kde se tento populární a velice atraktivní tanec můžeš naučit.

Začátky bývají většinou hodně veselé a bláznivé, ale až se do toho dostaneš, rozhodně nebudeš litovat. Holky a kluci, se kterými se budeš potkávat nejen na tréninku, ale i na soustředěních, nebo na soutěžích, kde pak zažiješ ten správný soutěžní adrenalin, to je důvod, proč nás tento sport baví.Přečti si více