všechny výsledky

Nové články

všechny články
Česká republika má titul 2.vícemistrů světa – Winterthur, Švýcarsko (DFS)

Na Mistrovství světa dívčích formací senior, které se v letošním roce konalo 24. září ve Švýcarsku, získala reprezentace z České republiky cenný titul druhých vícemistrů světa. Dívčí formace KOLBDANCE z pražského klubu Kolb dance VSK FTVS Praha, se probojovala do finále a získala ve švýcarském Winterthuru  BRONZ (3. místo). Ihned za ní se umístila…

Fenomenální návrat páru Vítězslav Horák a Sandra Chudomská

V sobotu 24.9. 2016 se ve švýcarském Winterthuru konal Světový pohár kategorie A, kterého se zúčastnili i tři zástupci z České republiky. Vítězslav Horák a Sandra Chudomská se dokázali vrátit na taneční parket ve velkém stylu a tento závod vyhráli (1. místo).Porazili tak úřadující Mistry Evropy, taneční pár Alexey Kondrashin a Darina Kozlova z…

zobrazit všechny galerie

Akrobatický rock and roll

Vítej na stránkách Českého svazu akrobatického rokenrolu. Věříme, že si zde najdeš zajímavosti a třeba se potkáme na některé z nadcházejících soutěž v akrobatickém rokenrolu, nebo v některém ze sportovních oddílů, kde se tento populární a velice atraktivní tanec můžeš naučit.

Začátky bývají většinou hodně veselé a bláznivé, ale až se do toho dostaneš, rozhodně nebudeš litovat. Holky a kluci, se kterými se budeš potkávat nejen na tréninku, ale i na soustředěních, nebo na soutěžích, kde pak zažiješ ten správný soutěžní adrenalin, to je důvod, proč nás tento sport baví.Přečti si více